Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2020, 21:43   #121
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słysząc te wszystkie świetne pomysły Lee wykręcił numer swojej znajomej Sieciarki Overlock - Hej Żabo! Masz chwilę? Wpadło nam naprawdę fajne zlecenie. Jest kefir do sprzedania od chuja, białego zsiadłego mleka z Australii, ale ma krótki termin ważności, więc potrzebujemy trochę celowanych reklam w Internecie - Wyjaśnił, po czym, przez wspólne łączę przesłał jej notatki z telefonu Abrahama.

- Ja jeszcze myślałem żeby przerobić opakowanie na tego miodownika, co śmieszy ciebie i twoich kumpli żeby im trochę sprzedać, bo łatwo toto zjeść witaminy ma i kalorii a nie musicie się odrywać od roboty... Ile byś policzyła za zlecenie? Akurat trochę kasy dzisiaj rano zarobiłem za naprawę i grawerkę, więc z chęcią się z tobą podzielę Chip a do tego będzie na ciebie czekać trochę Kefiru i zgrzewka Red Cow za to, że tak nagle ci to na głowę zrzucam to jak podejmiesz się wyzwania?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-04-2020 o 21:47.
Brilchan jest offline