Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2020, 22:07   #402
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Przednio się bawiłem, dziękuję Dekline za wyjście z inicjatywą stworzenia sesji survivalowej i znakomite prowadzenie. Szkoda, że część towarzystwa zrezygnowała tym bardziej się jednak cieszę (Molkar pewnie mniej), że ręka ci nie zadrżała gdy musiałeś eliminować bohaterów, zakończenie samej sesji bardzo filmowe, przebiegły Machavellian na ostatniej prostej poniósł śmierć, poczciwy Alonso wróci zapewne w rodzinne strony jak sobie to wymarzył Dziękuję też oczywiście wszystkich współgraczom za miłe spędzony czas, mam nadzieję że jeszcze razem tu pogramy.

Możesz Dekline postawić krzyżyk przy moim nicku gdy zdecydujesz się poprowadzić kolejną sesję. Rozumiem, że znów to będzie uniwersum Warhammera?

A teraz czas na Q&A, bo oczywiście mam parę pytań
1. Czy ludzi których wyprowadzano wewnętrznymi drzwiami zamienieno w strażników kamienia?
2. Dlaczego Starcy się tak wkurzyli gdy Machavellian wypuścił psa z jaskini?
3. Czym właściwie były te kamienie? Dlaczego oddawano im cześć? Do czego dążyli ludzie organizujący cen proceder?
4. Czy Machavellian słusznie postąpił zakopując sztylet od starca? Miał on jakieś magiczne właściwości? Dlaczego w ogóle stary mu go dał?
5. Czy potwory żyjące w jaskiniach były rdzennymi mieszkańcami tych pieczar czy powstały w wyniku jakichś rytuałów/eksperymentów?
6. Czy Machavellianowi udało się wypuścić potwory z jaskini? Czy ludzie w szatach w wyniku tego ponieśli jakieś straty, ktoś został zabity?
 
Arthur Fleck jest offline