Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2020, 01:11   #10
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Przyznam, że kilkakrotnie czytałem całego Primal Punka oraz dodatki, żeby utrwalić sobie w głowie historię świata i po takiej lekturze mam już całkiem niezły - we własnej opinii - obraz Europy po Eshatonie. Zauważyłem też, że niektóre informacje zawarte w głównym podręczniku pozostają niezrozumiałe, dopóki nie przeczyta się niektórych dodatków - wydaje się to być zamierzonym działaniem autorów (czy trafionym, kwestia gustu, mnie się podoba).

Mi nie chodzi, że w historii nie wszystko łapie tylko wsadzanie jej do opisów krain. Weźmy np. ten nieszczęsny wybuch nuklearny na Bałkanach. W opisie krainy to powinno być napisane, że doszło do takiego faktu i bez wdawania się szczegóły opisać przyczynę, a najdokładniej mają być omówione skutki w naturze krainy to wywołało i jakie reperkusje polityczne z tego wynikły... A tu dostajemy szczegółowy opis wędrówki transportu (...)azotu(...) nadanego przez Chroniclerów do obozu, gdzie walnęło, a i sam obóz (Tylko po co skoro domysł o wybuchu nuklearnym jest prawdziwy to obóz wyparował?) został dokładnie opisany.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.

Ostatnio edytowane przez archiwumX : 24-04-2020 o 01:16.
archiwumX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem