Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2020, 11:53   #410
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
No cóż... cały czas miałem w głowie jakieś takie "raczej nie zabije mnie w pierwszych postach przecież..." no i siedzenie na dupie też za wiele nie zmienia chociaż z perspektywy czasu mogłem wziąć kogoś do pomocy to może byśmy przeżyli :P

Co do sesji Survivalowej to rozumiem wrzucasz nas w świat / miejsce + dajesz zarys co się działo + jakie zagrożenia i bawimy się sami jak w Sandboxa czy jest linia fabularna i jakieś odgórne założenia a my po prostu mamy pecha być w złym miejscu i musimy martwić się o przeżycie bo wszystkiego brak?:P
Do tego jak mocne postacie planujesz?
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar jest offline