Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2020, 13:26   #133
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Kiedy przyszło do tak groźnej akcji w niebezpiecznym terenie powiązanej z interakcją socjalną Lee znów zaczął się "zawieszać”, ale słysząc propozycje Sida jakby się trochę rozbudził - Niezłe, ale wprowadziłbym parę zmian: Vadim, Adi i Wieprz idą przodem negocjować. Jak to tak zostawić Asa w samochodzie?! Ty May pójdziesz pilnować tyłów, bo jak pójdziesz przodem to od razu będzie na noże zbyt groźnie wyglądasz. Lepiej żebyś poszedł pod tylne drzwi umówimy jakieś sygnał jak sprawy pójdą na ostro to wejdziesz tam z kopa i strzelisz po nogach. Ja zostanę tutaj przy aucie, wysiądę z niego i będę palił papierosa, bo jeżeli zostawimy Bestie bez opieki to w 5 minut tamte smarki ściągnął wachę, wykręcą żarówki ze świateł i zostawią brykę na cegłach. W razie kłopotów będę strzelać po oknach nie martwcie się prędzej dam się pokroić niż was zostawię ale w środku się niewiele przydam nie moja scena - Zaoferował poprawki do planu.
- Co do hasła jak się posra i trzeba interwencji może niech ktoś głośno powie CHECIE KUPIĆ AUSTRALISKI KEFIR?!! Wtedy Sid wpierdala się w tył a ja napierdalam po oknach albo wbijam przodem ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 27-04-2020 o 13:47.
Brilchan jest offline