Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2020, 13:38   #134
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Plan Gotowy? Obić Mordy.

Sidney pokiwał głową niechętnie na słowa Lee, żeby to on pilnował tyłów i pełnił funkcję kryzysowego wsparcia. Jednak był w tym sens, najlepszą kartę zostaw na koniec rozdania tak? May zastanowił się po raz kolejny po czym odparł.

-Może tak być Gear. Uaza nie ma sensu zostawiać to pewne. Zakradnę się na tyły a potem w razie czego wejdzie odsiecz kawalerii. Abe i Żyła, powinniście sobie poradzić, jeszcze z Wieprzem. W razie czego psinka wgryzie się w kostki- zaśmiał się lekko mężczyzna.- To co? To ostateczny plan? Hasło z kefirem, może być, ale po prostu wydaje mi się, że zwyczajnie usłyszę kiedy zacznie się burda. Razor siedzi pewnie na piętrze w kurewskiej “loży VIP’ów” a ten metal daję po uszach nawet tu. Kiedy zrobi się gorąco wejdę, wy wparujcie od frontu. Ja mam edytor bólu Nordica, a w walce jak pamiętacie akcję z Psami Northside wpadam w bitewny szał, więc o moją dupę się nie martwcie. Rozegrajcie to sprytnie. Zresztą wiesz co robisz, Żyła. Powodzenia.- powiedział na koniec Sid i szykował się do otwierzenia tylnych drzwi furgonetki.
 
Pinn jest offline