Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2007, 15:50   #35
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
Gdy nieznajoma postać zaciągnęła Walhira na zaplecze temu w głowie zabłysnęły dwie możliwości. Pierwsza z nich mówiła o tym, iż oberwie w krasnoludzką gębę druga natomiast zakładała możliwość kilku upojnych chwil z piękną elfką. żadna jednak nie okazała się być całkowicie trafna, owszem spotkał elfke i to w dodatku z propozycją jednak nie taką jakiej by sobie mógł zażyczyć. Wysłuchał w miarę uważnie słów nieznajomej, a wówczas gdy skończyła odparł:
- Mogę coś takiego dla Ciebie zrobić, mam jednak swoje warunki. Chcę zobaczy twą twarz Pani i poznać twe imię... Nie nawykłem pracować dla anonimowych person... Co zamierzasz mi zaproponować za mój trud?? Złoto jest mile widziane... choć czym innym nie pogardzę- spojrzał wymownie w głąb kaptura ( o ile jeszcze go nie ściągnęła) po czym w otwartą dłoń. Odczekał chwilę aby usłyszeć jej odpowiedź, jeśli przystała na jego warunki Walhir zapytał: Masz pani tu ten hełm? mus mi znać wymiary tego gniazda...
 
qaz jest offline