Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2020, 21:38   #119
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nami, jak najbardziej się nie przejmuj. Domyśliłem się, że masz przerąbane.

A jeśli chodzi o kwestie alergiczne, to... Ja osobiście nie mam astmy, ale może pamiętasz, że także jestem alergikiem. Od 3 lat... 4... ciężko powiedzieć... nawet nie polizałem tabletki antyhistaminowej (Żadna nie działała jak trzeba. A może działała, tylko po prostu alergia była tak silna. Mam super mocne uczulenie brzozę, która pyli super mocno. Tak wyszło z testów.).

Obecnie prawie mam spokój. W zeszłym roku i przez poprzednie lata stosowałem czystek - mój eliksir Panoramixa. Działał na mnie bardzo dobrze. Jeszcze lepiej działa na mnie nutritarianizm. W tym roku zapominałem o piciu czystka i czasem pokicham, czasem poflikam, ale ogólnie to trzymam alergię za pysk i nie pozwalam jej kąsać za pomocą jedzenia.

To jest właśnie to, o czym mówiłem. To ten temat. Pożywienie jako prewencja i lekarstwo. Lepiej. Są na to badania naukowe. Także może by spróbował nutritarianizmu. Nie wiem jak się odżywia, dla większości to może być spore wyrzeczenie, ale działa.

Na dniach wrzucę kolejny materiał w temat wyzwania:
http://lastinn.info/877936-post16.html ([Opinie] Wyzwanie 2020 - Ponadprzeciętni 3 1/33)

Co więcej, mój przyjaciel miał zdiagnozowaną astmę. Dostawał zwolnienia z wfu, ale ćwiczył tak jak mógł. Obecnie biega na dystansach 10 km i ma lepszą kondycję niż ja...
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 28-04-2020 o 21:41.
Alaron Elessedil jest offline