Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2007, 16:03   #23
Serpentia
 
Reputacja: 1 Serpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znany
-W dupach wam się poprzewracało! to nie miejsce na imprezki! Wypierdalać z mojego domku! I to już! Macie mi tu wrócić ze śliwką to jest pumpalalą albo pozabijam moim ziemniaczanym trójzębem śmierci i zniszczenia +31 do wytrzymałości na ukąszenia słoni bengalskich.
Ale ten tym mało kulturalny najpierw nas na melanż zaprasza a potem tak nagle wyrzuca. Z Zygmuntem byśmy tu porządek zaprowadzili. - pomyślał rycerz a na głos krzyknął:
-Te Ziemniak zapomniałeś mi mapę dać co to ma być jak mam znaleźć tą krainę czysty brak profesjonalizmu z Twojej strony, wiesz?!
W tym samym czasie inni kupili podrobione pumpalale i chcieli wcisnąć je ziemniakowi. Rycerz stanął z boku nadal bawiąc się Latarką Świetlną i czekał na reakcję Ziemniaka i na to co się stanie z Pingwinem.
 
__________________
:swir: I don't suffer from my insanity, I enjoy it. :swir:
Serpentia jest offline