Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2020, 16:41   #37
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy rozmyślał nad tym co powiedział Max.

- No dobrze, ale ile jest osób, które mogą przejść się po uniwersyteckich budynkach, nie zwracając niczyjej uwagi i to prowadząc grupę skrępowanych, jeśli nie nieprzytomnych, ludzi? - spytał nie bez ironii Kovalsky'ego. - Nawet w nocy są przecież jacyś strażnicy czy coś, a poza tym większość drzwi byłaby zamknięta. Ten ktoś musiałby mieć klucze, bo gdyby posłużył się wytrychem, następnego dnia ktoś zgłosiłby włamanie na policję. Strasznie dużo zachodu, gdyby mnie ktoś pytał. Chyba że ten ktoś ma jakieś powiązania z jakąś uniwersytecką szychą, to by nam zawęziło krąg podejrzanych.

- Nie mędrkuj, profesorku. Czas shakować kilka kamer - dodał po chwili z uśmiechem.


- Niestety, tego nie mogę zrobić - Sierżant odpowiedział spokojnym, monotonnym głosem. - Stoi to w sprzeczności z moimi dyrektywami. Nie zamierzam stawiać oporu, ale nie mogę pozwolić ci się aresztować. Obawiam się, że mamy impas.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline