Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2020, 23:01   #453
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar bez słowa kiwał głową i ruszył do wyjścia skruchy nie musiał udawać. Gdy oddalili się od domostwa na bezpieczną odległość ściągnął z głowy policyjną czapkę i zaczął ją miętolić nerwowym gestem - Przepraszam Aspirancie poniosło mnie. Nie jestem jakimś wielkim fanem duchów ale ta baba wykorzystująca swoją władzę żeby znęcać się nad innymi za bardzo przypomniała mi Meelo - Wygładził nakrycie głowy założył je i szybko dodał

- Sądzę że to może być któraś z sióstr nie wydają się szczególnie przywiązane do brata a większość spadku pewnie idzie po linii męskiej nie zdziwiłbym się jakby chciały się pozbyć młodego dla majątku. Udało mi się namówić tą modystkę na spotkanie po za domem pod pretekstem spotkania z Panią Ikki gdzie będzie można przepytać podejrzaną... Scena zbrodni wyglądała prawdziwie szczególnie krew- Powiedział szybko żeby Kaburagi nie pomyślał sobie że Stażysta zapomniał o ratowaniu dziecka bo skupił się na swoich własnych problemach.

- Skoro tu już jesteśmy może przesłuchajmy tamtą Nagę w suterynie ? Duchy nie zawsze postępują zgodnie ze swoją naturą ale trop warto sprawdzić. Może warto się powołać na naszą znajomość z tą Wężycą z koncertu ? Wydawała się jakąś szlachcianką więc może przesłuchiwana będzie do nas lepiej nastawiona albo może się będzie bać tamtej Wężycy albo nas bo ją złapaliśmy ? Tak czy inaczej sądzę że ta koneksja pomoże w dochodzeniu- Widać było że Dorjee stara się wykazać i zmyć blamaż z przed chwili.
 
Brilchan jest offline