Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2020, 18:22   #39
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Słuchajcie chłopaki jest taka sytuacja, że mnie Profesor Hertz ciśnie żeby pójść na badania mocy patrząc po tym, co się stało z tą "znikniętą" w tajemniczych okolicznościach dziewczyną z biednej rodziny, oraz krwotokiem u tej studentki z biblioteki, który dostała, gdy próbowałem ją mocą nakłonić żeby mi powiedziała, co się działo pod tą kopułą mam wrażenie, że będą chcieli przerobić mnie na podroby i już więcej stamtąd nie wyjdę... - Wzruszył ramionami.

- Ta czujka przed tunelami też miała ten sam typ ochrony przed ingerencją mentalną może oni wcale nie byli ze światka przestępczego tylko jakaś ochrona kampusu ? - Zaczął zastanawiać się na głos.

- Wiecie nie mam nic przeciwko temu żeby robić za przynętę dostać się na teren wroga i rozwalić ich laboratorium. W ten sposób udało mi się rozwalić dwie lokacie oraz przerwać eksperymenty na bezdomnych porywanych z ulic Glasgow... Kto wie może to ta sama grupa robiła te testy? Nigdy nie udało mi się ustalić, kto stał za "Shaky Ester" ani złapać prawdziwych mocodawców Pana J i jego bandy po prostu rozwaliłem tych u samego dołu... - Potarł w zamyśleniu podbródek.

- Pytania są trzy 1. Czy was ta sprawa w ogóle interesuje? 2. Czy będziecie mi mogli jakoś ubezpieczać dupę, kiedy będę próbować zebrać informacje 3. Czy możemy sobie pozwolić na otwieranie kolejnego frontu kiedy wisi nad miastem wojną organizacji przestępczych ? - Zerknął na pozostałych herosów dając im do zrozumienia, że czeka na ich decyzje.
 
Brilchan jest offline