Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2007, 23:23   #47
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Abishai, pyszny pomysł.

Dzięki temu spokojnie dokończyłem wprowadzenie Tolkiena oraz Manjiego, i pchnąłem do przodu wprowadzenie Lhianann i Carn.

Fuuuu.... zmachanym.

Ale pora na ogłoszenia parafialne.

Oczekuję wręcz od Was pewnej pomocy w opisach świata i odczuć postaci. Obce wyszła z pomysłem snu, który czytałem z dużą przyjemnością, przyznaję. Abishai piszący, że nie wszyscy Hida są duzi wywołał uśmiech na mej twarzy. Dobre pomysły są dobre, a PDki będziecie otrzymywać za różnorakie pomysły, i barwne ich ujęcie ich w postach.

Idziemy dalej.

Tolkien złapał wirusa i przeglądarka mu szwankuje, a coby draństwa nie rozsyłać, nie chce słać maili. Daję mu czas do wtorku, a potem poprowadzę troszkę jego postać. Niechętnie to czynię, ale obiecałem Wam płynność sesji, więc było nie było, jestem ku temu nieco zobowiązany, chyba, że Abishai i Manji nie macie nic przeciw temu aby pograć sobie nieco bez Kraba i poczekać na niego. Decyzja jest Wasza, panowie.

Manji mnie dziś zaskoczył, sugerując wystawienie wprowadzeń tutaj lub wplecenia ich w przygodę. Nie pomyślałem o tym zupełnie, bo wiem, że niektórzy gracze lubią mieć swoje sekreciki, zatem koniec końców sugeruję Wam przedyskutowanie tego i podjęcie wspólnej decyzji. Większościowej czy innej, sprawa jest IMO w Waszej gestii. Pisałem wprowadzenia dla Was, więc do Was decyzja należy. I sugerowałbym dostosowanie się do wszystkich, bez wyjątków. Ale nic nie narzucam, jestem i tak strasznie ciekaw Waszych wrażeń, co Wam się bardziej / mniej podobało bądź nie.

Jak już o wprowadzeniach mowa. Jak zauważyliście, zgodnie z obietnicą pokombinowałem w Waszych życiorysach, pozmieniałem je nieco itp. Myślę, że dobrym pomysłem jest przepisanie teraz kart postaci. Uzupełnienie ekwipunku o pewne drobiazgi, jakie się Wam nazbierało. Pamiątkowa chusta? Jakiś szczególny nóż? Pukiel włosów?

Dodatkowo, jeśli chcecie po otrzymaniu historii coś zmienić w umiejętnościach, dodać sobie inną zaletę, pozbyć się czegoś innego itp... to jak najbardziej. Wręcz prosiłbym te osoby co już mają wprowadzenia, o przyglądnięcie się co i jak, bo w niektórych wypadkach takiej zmiany oczekuję. ;-P

Blacker, odezwij się, jak będziesz mógł, chciałbym kontynuować pracę nad wprowadzeniem Twej postaci, bo tkwimy nad motywem z panną N.

Carn, PW mam opróżnione już.

A propos PW zresztą, wszyscy macie mojego maila. Jak PW jest pełne, ślijcie maila proszę, ten sposób jest niezawodny. W dodatku wyszukanie czegoś mailem jest znakomicie prostsze niż w przypadku PW.

Przy okazji, uwaga do wszystkich, w pracy teraz robię za dwu. Mój kumpel z zespołu został szczęśliwym ojcem i opiekuje się swoją rodziną. Chcąc mu to umożliwić, wziąłem nieco z jego roboty i odpowiedzialności. Mogą się więc zdarzyć dni przez te najbliższe dwa tygodnie, kiedy po powrocie będę absolutnie wyprany. Z góry za to przepraszam, postaram się Was nie zawieść.

Jeśli macie jakieś pytania, propozycje, uwagi, czekam.

Aha! Od czasu do czasu będę stawiał Wasze postacie przed trudnymi decyzjami, z gatunku konflikt lojalności, co uczynić aby zachować twarz, jak wybrnąć z bagna zachowując honor swój i kogoś itp. Albo po prostu coś w stylu: i co tu począć i jak to zgryźć. Jeśli w takiej chwili zasięgniecie opinii i pomocy współgraczy, to będę to jedynie chwalić. Np. w tej chwili w takiej sytuacji jest Obce. Chłopak od kowala. Jest bezczelny? A może wie, że jego mistrz robi zlecenie dla lokalnego namiestnika? Pozwala sobie? To jak go ukarać? Oczywiście, nie mówię, że to jakaś szczególnie trudna sytuacja. Sama Obce zresztą też najpewniej sobie poradzi. Natomiast póki co, dziewczę siedzi cicho, więc liczę, że jak to przeczyta, to się odezwie. <mrug>

pozdrawiam,
Wasz zmęczony MG
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline