Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2020, 11:02   #13
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
W sumie nic dziwnego skoro była w SRD do 3.5 chyba nie będę wydziwiał z wieloklasowością Ur Priestem i próbowaniem zyskania dostępu do wszystkich rodzajów magii bo to wydziwianie. Pewnie po prostu zrobię wizard 7 Loremaster 6

Te wszystkie featy na tworzenie magicznych przedmiotów chcę wziąć nie dlatego żeby mieć tańszy ekwipunek startowy tylko dlatego że to wyuczony zawód postaci. Dobra metoda na zarobkowanie gdzie by nie trafił może po prostu kupić komponenty popracować trochę, zaklęć nieco magii i sprzedać z zyskiem

A o szczegółowość historii pytam się bo mam sporo z tych rzeczy rozpisane, Wczesny etap życia, podróże, najważniejsze przygody, okoliczności przeprowadzenia rytuału wykradania resztek wspomnień i energii z truchła Mocy oraz kto go tego nauczył i czemu.. Opis jego organizacji i jej statut. Nie chcę jednak zarzucać MG masą niepotrzebnych informacji
 
Brilchan jest offline