Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2007, 00:47   #48
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dziewczę napewno sobie świetnie poradzi <mrug>.

Co do wprowadzeń, to chciałbym aby je mógł każdy przeczytac, nie mam na myśli aby czytac cudzą historię i ją wykradac, a raczej chodzi o to aby praca Tammo nie była ukrywana. Uważam, że te wprowadzenia są już same w sobie cenniejsze niż niekture artykyły/opowiadania/przygody zawarte w lastinnie. Pozatym myślę, że raczej będziemy drużyną wspierającą się wzajemnie, a nie graczami grającymi przeciw sobie.
Czekam na wypowiedzi, bo wielce mnie one ciekawią.

Abishai co myślisz na ten temat, abyśmy grali do czasu aż Tolkien upora się z wirusami? Myślę raczej o rozmowie pomiędzy naszymi postaciami. Ewentualnie cwiczeniach z bokenem. Tak abyśmy byli gotowi jak dopadnie nas horda w strasznym lesie .

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline