Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2007, 01:29   #49
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Witajcie

Tammo - przepraszam, że z postem wynikło opóźnienie, ale złośliwy dżin z tonikiem wypełzł z butelki i jakoś tak...
Post powstaje z odrobiną retrospekcji. Jutro będzie.

Natomiast co do wprowadzeń.
Ja swoje wprowadzenie zaczęłam na razie delikatnie wprowadzać i mam zamiar kontynuować ten proceder [z odpowiednimi adnotacjami względem praw autorskich ] - najlepszym wyjściem wydają mi się właśnie retrospekcje, wspomnienia, skojarzenia itp., które płynnie można wpleść w post wzbogacając postać. Samego wprowadzenia nie chciałabym ujawniać - lubię kiedy moja postać (tak samo jak inne postacie dla mnie) są do pewnego stopnia tajemnicą, którą się odkrywa. Z opowieści, wspólnych wspomnień czy choćby z plotek.
Krótko mówiąc, jestem za wplecieniem wprowadzeń w grę - ale po kawałku, powoli; tak, żeby wszyscy zdążyli się oswoić z postaciami.

Cytat:
Napisał Manji
Pozatym myślę, że raczej będziemy drużyną wspierającą się wzajemnie, a nie graczami grającymi przeciw sobie.
Nie chcę być tutaj źle zrozumiana, ale drogi Skorpionie, jeśli chciałeś zaufania, wzajemnego wsparcia i braku podejrzeń względem swojej osoby, to chyba źle dobrałeś klan
Poza tym wydaje mi się, że mylisz dwie rzeczy, dwa różne poziomy: samą grę i metagrę. Oczywiście, że jako gracze musimy grać razem, starając się stworzyć jak najciekawszą opowieść, natomiast drużyna... to zupełnie inna bajka, która będzie zależała od sposobu w jaki specione zostały wątki poszczególnych postaci, od samych postaci i wydarzeń, które je połączą lub podzielą.

obce
które dziewczęciem przestało być
dwa zakopane w ogrodzie trupy temu
 
obce jest offline