Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2020, 20:55   #2171
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gob1in Zobacz post
Faktycznie to zmienia postać rzeczy - zasugerowałem się gobasami wchodzącymi do środka z magiem i uznałem, że większość tam polezie...

Edytuję posta dzisiaj po południu (Detlef spróbuje powstrzymać cokolwiek samobójczy atak kraśków) - coś mi się widzi, że postać zmierza do zgolenia łba (właściwie to nawet nie musi... ), ufarbowania czuba na pomarańczowo i kupienia większego topora

EDYTA:
No i jest - jakby jakieś PSy na przekonywanie, to chętnie. Szkoda krasiów na nieczysto walczącego czarumarusa...
PSy nie były potrzebne (argumenty bardzo przekonujące, test był bardzo łatwy). A poza tym dobra decyzja. Nawet jakbyście wygrali z Magiem i goblinami to sami przeciwko połowie setki ludzi i demonowi mielibyście teraz niewielkie szanse.
A tak macie ciekawy dylemat. Przynajmniej ja bym miał na Waszym miejscu. Bo to oczywiste, że to Wy zdecydujecie kto wygra.

Hakon z Pi0tem też zresztą mają, choć bardziej taktyczny niż moralny.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline