Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2020, 12:08   #19
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Czy mogę wziąć lame / kuternoga klątwę Oracle jako wadę bez tych wszystkich czarów ?
A nie ma przypadkiem jakiegoś drawbacku tego rodzaju? Jeśli nie to well... cóż, rzadko kiedy gracze przedkładają fabułę nad mechanikę więc mogę się zgodzić, acz pamiętaj że strefy martwej magii istnieją tu i tam

Cytat:
Czy w czasie sesji będzie możliwość retrainu?
To chyba normalna mechanika Pathfindera
Na pewno? Czy raczej opcjonalna? Nie wiem... pierwszy raz się z tym spotykam, choć muszę przyznać że nie czytałem wszystkich źródeł od deski do deski.

Cytat:
Chciałbym kupić sobie takiego stworka i nosić go w plecaku jakoś unieruchomionego czy coś

Można?
To duże ZALEŻY do wytłumaczenia fabularnie, jeśli fabularnie zdołasz wiarygodnie wyjaśnić coś takiego to tak... jeśli nie cóż... to nie.

Cytat:
Jak się zapatrujesz na złe postacie?
Ponieważ chcę drużynę która się dogada, a nie bandę indywiduów która nie zdoła zarżnąć się przy pierwszym spotkaniu... wszystko zależy od tego jak zła będzie postać i jak radzić będzie sobie w sytuacjach socjalnych.
Złe postacie są dopuszczalne, ale zdecydowanie nie są preferowane przez MG.

Cytat:
Mnich musi być praworządny?
Zawsze musi...
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline