Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2020, 19:11   #213
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
-Coś wysadzić? Na tym statku jest mnóstwo materiału wojennego w tym również paliwo i różnoraka amunicja. - porucznik Abbott wyraźnie zaniepokoiła ta wzmianka pani kapitan.
- Kapitanie… widziałam już kilka wysadzonych na tym statku granatów. Ty mogłeś zobaczyć tego ofiary w lazarecie. Jak widać statek nadal pływa - Noemie powstrzymała westchnienie. Była zmęczona, od kiedy przyjechali nie miała nawet za bardzo okazji usiąść. - Upewnimy się, że w okolicy nie będzie niczego łatwopalnego.

-Czy macie jakiegoś sapera co mógłby się tym zająć w profesjonalny sposób? - zapytał porucznik.

-Nie… niestety straciliśmy sapera... - Noemie przed oczami stanęło rozszarpane ciało, a chwilę później też obrazy z wizji. Szybko spróbowała skupić myśli na czymś innym. - Będę wdzięczna za przydzielenie mi kogoś kto się na tym zna.

-Sytuacja na dziobie została opanowana to mogę przydzielić wam kogoś do pomocy. - rzucił tonem wyjaśnienia Abott. -Ale otwierać ładownię w taką pogodę?- co do kolejnego pytania pani kapitan to oficer dowodzący tą jednostką miał znacznie większe wątpliwości. -By otworzyć lokery to potrzeba paru obeznanych z tym osób. No i kogoś do obsługi bomu. Obawiam się, że w tej chwili może być z tym kłopot. Może później gdy się sytuacja i pogoda uspokoi.- porucznik Abbot z tym akurat chyba widział więcej trudności bo oznaczałoby to oddelegowanie paru osób tak.

-Będę potrzebowała czwórki ludzi w tym kogoś kto się zna na materiałach ładunkowych. - Noemie przytaknęła Kapitanowi. - Zgadzam się… nie będziemy w tej sytuacji ładowni. Zabezpieczymy ładunek i najwyżej zajmiemy się nim gdy sytuacja się uspokoi. Proszę tylko o odesłanie mojej podopiecznej do Anglii i tej Niemki na Penelope. Niech mają ją pod kontrolą, wierzę że posiada cenne dla Anglii informacje.

Noemie odprowadziła Alyshę przekazując jej zaszyfrowane informacje i próbkę. Najważniejsze by Agencja dowiedziała się o działaniach Niemców i o tym co udało się im już osiągnąć. Teraz pozostało jej tylko zabezpieczyć ładunek i przetrwać jad Woodsa, który zdawał się być bardziej zabójczy niż niemieckie kule.
 
Aiko jest offline