Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2020, 10:54   #15
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Ciesze się z Waszego entuzjazmu, jednoczesnie przypominam że odpisywać mogę dość rzadko, w sensie jeden, dwa razy dziennie, ale czytam na bieżąco i myślę nad odpowiedziami Odpowiadam po kolei na Wasze posty, proszę mnie poprawić jeśłi coś przeoczyłem

Molkar:
Ok, kamien z serca z tym Magiem A cechy tak jak ostatnio, rasa to tylko wyglad zewnętrzny, ew zachowanie, bez zadnych plusow czy minusów. Język, wiedza, plotkowanie ma każdy gracz, kazda rasa, czyli masz 8 na wszystko inne. Elf może być, ale tak jak poprzednio, może być cieżko odnaleźć się w świecie ludzi i krasnoludów Pisałem w poprzedniej rekrutce ze śmierć z wyboru, ale wybór rasy to tez wybór Także zezwalam, ale uważaj, i zeby nie bylo ze nie ostrzegałem

Gladin:
No dla Was niepotrzebna, bo i po co. to trochę tak jakbym miał nie przyjąć graczy to kontunuacji. Tu kontynuacji nie ma, ale powiedzmy że tak trochę jakby jest, gdyż jest to ten sam sposób gry i zgrana drużyna.
Zawsze irytowały mnie pełne komendy: "Lewy foka szot wybieraj, prawy foka szot luz" , przecież wiadomo że chodzi o szota foka a nie o foka, no i jak jeden wybierasz to drugi luzujesz A slang miał podkreślić zgarną druzyne, że juz sobie tak wypracowali.

Arthur:
No i super, chociaż imie i nazwisko jakby znajome Dobrze byłoby aby każda karta zawierała w nawiasach opis um/zd/eq zebym nie musiał za każdym razem szukać co to daje i jak działa.

Gladin:
Co to znaczy normalnie? Bierzesz unik za 2 pkt um, do tego jeden rozwoj +20 i masz, czemu nie
A co daje ten sztylet? Jest gdzieś w podreczniku? Nie grałem nigdy z runami i musiałbym ograrnąć jak to działa. Jeśli takie coś jest w podreczniku to pewnie że możesz mieć, a jeśli nie ma to musiałbym zastanowić się nad wyważeniem takiego przedmiotu zeby pasował do systemu.
Cechy oręża jak najbardziej mogą być wykorzystywane.

Molkar:
Płynać można jak najbardziej. Pozbawiać niekoniecznie, w sensie nie zakładam że na 100% wszystko stracicie. No chyba że ktoś wezmie np kurnik, no to jeśli statek sie rozbije przed dotarciem na ląd to ...sorry

Gladin:
Z definicji nie odpada nic co jest logiczne nawet jeśli w ciul drogie albo rzadkie, np ten kurnik gdy okret zatonie albo ...drugi okręt, bo niby gdzie byś go trzymał?

Arch:
Spoko, daj jezcze jakis opis postaci. I na ile strzałów ta kusza. No i 20 strzał w zapasie trochę mało nie bój się marzyć z rozmachem jak to było w pamietnej scenie w incepcji
Kary owszem, podręcznikowe. -10zr na średnią i dodatkowo -1szybkosci na ciężką, chyba ze posiadasz odpowiednią zdolność.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline