Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2020, 17:35   #35
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Gladin:
Ok, zatem zbroja ćwiekowana, spoko.

Historia jak najbardziej ciekawa, chociaz informacja do reszty: nie musicie uzasadniać swojego EQ

O ile dobrze pamietam zbroje najwyższej jakości były o połowę lżejsze a bronie dodawały +5 WW/US i były lżejsze. To już nawet nie chodzi o to co było gdzieś w podręczniku, tylko co sobie tu ustalimy będzie wiążące. A co do obciażenia to olac, nigdy go nie liczyłem póki ktoś nie ma zamiaru nosić 20 mieczy przy sobie

Co do EQ, rozumiem że topór dwuręczny?

Run tworzyć nie będziemy, wiec traktuje to jako ciekawostke, a wasze runy jako trwałe. Wiadomo, można je zniszczyć jak kazdy zwykly przedmiot, z tym że najlepszej jakości.

A runy z Twojej KP wydają się spoko, tylko ten młot do rzucania jest zbyt przekoksowany, nie dość że wraca to jeszcze dodaje US, myślę że każda z tych cech jest zbyt OP. Mógłbym zaproponować +10 US oraz test SW czy wróci w tej turze czy w następnej ( i tak do skutku). Porównuje do reszty i myślę że tak będzie ok.

Broń najlepszej jakości to dla mnie standard w tej sesji.

Rozumiem różnice run i magii, aczkolwiek póki ni jestes kowalem run ani magiem to nie robi zbytnio różnicy.




Molkar
Zwierzaka jakiegokolwiek chcesz i zmieści się na okręcie bez większych problemów, szkolony również

Nie pisać pierdół Generalnie macie torbe z pierdołami.


Arch
Ok, jak wyzej, moga być najwyższej jakości.

Zbroja kolcza najwyżej jakości ma połowę obciażenia, wiec w przyblizeniu waży tyle ile skórznia, różnica do ćwiekowanej jest taka że ciężej jest się w niej skradać bo jest głośniejsza.

Bełty ok, to było tak bardziej żartobliwie, że czemu tak mało No i dalej nie wiem ilu strzałowa. 6?

Luneta ok. Ale taka poręczna do kieszeni czy duża jak kapitańska?

Arthur:
Twoja postać ma jakąś broń oprócz gwiazdek?

Chcesz dorzucić sobie jakąś broń magiczną/runiczna? Nawet wymyśloną.


Do wszystkich:
Co do broni magicznej i upiorów, to tak jak pisał Molkar. Runa=magia. No i również na logikę demon jest fizyczny wiec da sie go zranić bronia fizyczną, duch czy zjawa jest niematerialna więc trzeba coś wiecej. Demon jest z pogranicza światów więc może ranić jednych i drugich Molkar, zapodasz tą stronę o której piszesz? W sensie kto, kogo i czym rani?

Jeśli chodzi o KP to proszę żeby każdy podopisywał do swojej karty w nawiasach, co ona daje. W poprzedniej sesji ja to dopisywałem, ale teraz jest tego dużo wiecej. Pamietajcie że rzucając za Was muszę widzieć że macie um/zd która coś wam do rzutu da
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline