Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2020, 13:11   #109
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
- Ok, To, jak wiemy że mamy złapać “żywe” zwłoki to już się robi skomplikowanie. - Powiedziała trochę zirytowania Laura, bo ta wyprawa robiła się coraz bardziej zagmatwana… zaginiony kapłan, a tutaj nagle nieślubne dzieci, nieszczęsne romanse no i nieumarły w dwóch odsłonach którego jeszcze nie mogą się “pozbyć” w tradycyjny sposób.

- Jo, to może tak na wszelki wypadek jakbyśmy nie zdążyli przygotować poprawnej pułapki to może przygotujmy sobie liny. Wiecie co by te chodzące zwłoki pochwycić i zawlec z powrotem do ziemi? - Laura zaproponowała i zaczęła przeszukiwać swoje manatki….- Ok czy ktoś ma linę? Ja swoją zostawiłam w karczmie...No co?! Nie pomyślałam że byłaby mi potrzebna w środku nocy!

Koniec końców zadowoliła się tą na której chciał się powiesić ksiądz. I tą którą podali jej kompani. Zrobiła z niej uprząż jaką zarzuca się koniom ...albo uciekającym ludziom.
Zjadła resztę kiełbasy którą zabrałą za pazuchą, kiełbasy zdobycznej z katowej karczmy. Kiełbasy darmowej więc podwójnie smacznej.

Kiedy, kruk w swej boskiej interwencji, w którą Laura zdecydowanie zaczęła wierzyć po niektórych jej przygodach z tą kompanią, dał im znać że coś jest nie tak, dziewczyna przygotowała linę i zaczęła się rozglądać za niebezpieczeństwem. Widząc monstrum zatęskniła za zjawą z poprzedniej nocy.
- Na ogrody Morra….czy to na pewno ożywieniec? Może to już sługa chaosu? - Powiedziała ale jej wypowiedź została zagłuszona przez huk broni. Dziewczyna nie czekała długo po tym ale zaczęła zajmować pozycję do rzucenia pętli.
 
Obca jest offline