Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2020, 17:47   #536
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację

JA nie mogę ....serio? Nie no spoko najwyraźniej Sigmar tak chciał

Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post

Wedle życzenia wykonałem przerzuty testów strachu dla Cattusa oraz Obcej – wyniki odpowiednio... nie wiem, czy je faktycznie podawać do wiadomości publicznej... 55 i 96. Cóż, przyjmijmy, że za rundę albo dwie otrząśnięcie się oboje z tego przerażenia, a tymczasem chyba powinniście napisać wspólnie scenkę, w której tulicie się do siebie zanosząc się szlochem i wciskając sobie nawzajem nosy pod pachy! Co za niefart z tymi rzutami!
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline