Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2020, 09:46   #87
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
- No dobra. Wydaje się że to zajmie około pół godziny dogonienie gadziny. Więc broń w pogotowiu po dwóch trzecich tego czasu zaczynamy się ostrożnie cicho przemieszczać. Panie druid jesli masz jakies sztuczki w zanadrzu co by jacyś tam twoi owadzi przyjaciele mogli wybadać nam teren najpierw byłoby to bardzo przydatne. Dodatkowo wypadałoby znać jakie czary macie gotowe? Wiecie co by jakąś taktykę przygotować, a także bym ja i Sir Adlerberg moglibyśmy wiedzieć czy możecie nad czarami wzmocnić i w jakim stopniu. - Powiedziała Lauga widząc że nikomu się nie spieszy do przejęcie roli dowódcy. Cóż sama również przyzwyczajona była by rozkazy wykonywać niż je wydać no ale jakieś decyzje trzebabyło podjąć.

- To też mam takie pytania, czy mamy coś natury magicznej by gadzinę unieruchomić na ziemi? Nie będę ukrywać że to co spotkało moją drużynę było po części spowodowane niemożliwością dorwania jaszczura w powietrzu. - Popatrzyła na Druida. - Nie będę ukrywać że przemiana w drugiego smoka który by nie pozwolił tamtemu odlecieć czy wzbić się powietrze byłoby na miejscu, wtedy ja i Villem możemy wspomóc was naszymi mieczami.
 
Obca jest offline