Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2020, 22:55   #91
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Po pierwsze teraz też mnie nie dopuszczono dopóki nie spuściłam wpierdolu wszystkim, którzy twierdzili, że jestem niegodna. Ale z elfami masz rację, jest postęp, płacą tylko podwójmy podatek - powiedział Victoria.
- Eeee tam, z elfami to akurat nasza robota - machnął ręką krasnolud - To nic osobistego, po prostu nienawidzimy skurwysynów. A czarnych to już w szczególności. Co poradzić.
- Wracając do tematu
- ciągnęła paladynka - Nekromancja jest be, ojcowie i dziadowie tak twierdzili. A teraz mój prapradziad chce odebrać tron mojemu ojcu. I zdradzę ci tajemnicę, on jest nekromantą. I zapewne z tego powodu stawia go to w złym świetle. Pomijając fakt zmienienia kilkudziesięciu tysięcy poddanych mojego ojca w chodzące trupy myślę, że mogę być przewrażliwiona na punkcie nekromancji. I jak nie przestaniesz pierdolić głupot to dostanę okresu, a wtedy to kochany inaczej pogadamy.
 
Mike jest offline