Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2020, 21:18   #216
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Cóż, technicznie nie powinno być z tym problemu - Woods odpowiedział na pytanie przełożonej. - Według mnie można zdemontować klatkę wzdłuż krawędzi, ścianki pozostawiając nienaruszone. Powinniśmy wówczas dać radę wnieść ją po drabinie i potem dalej korytarzami. Ale do tego potrzeba narzędzi.

Anglik z trudem panował nad sobą. Prawdę mówiąc już wówczas, gdy uciekali z tej ładowni, brał pod uwagę, że ten cholerny szwab może położyć łapy na klatce i tym stworze. Zwierz był jednak martwy, po co mu truchło zdechłego stworzenia? A poza tym Woods spodziewał się, że sytuacja na okręcie jest o wiele poważniejsza. Gdyby nie to, nie zostawiłby klatki niepilnowanej.

To wszystko z każdą chwilą irytowało go coraz bardziej. Esesman ciągle wyprzedzał ich o krok, a może nawet dwa. Albo miał wyjątkowo dużo szczęścia, albo oni wykonywali swoje zadanie wyjątkowo niekompetentnie. Ale nie był to czas i miejsce by się nad sobą użalać.

- Pytanie gdzie tu znaleźć jakąś skrzynię z narzędziami? - zwrócił się do marynarzy z załogi pryzowej. - Będą mieli jakąś na mostku czy lepiej udać się do maszynowni?

Następnie spojrzał na Noemie:

- Normalnie doradzałbym pozostawienie kogoś tutaj, ale myślę, że gdyby temu, przepraszam za język, cholernemu Jerry'emu zależało na klatce, zabrałby ją razem z truchłem. Uważam, że nie powinniśmy rozdzielać swoich szczupłych sił i wystawiać się na łatwiejszy cel. Poza tym na pokładzie wciąż trwa bunt jeńców, nawet jeśli ogłoszono zawieszenie broni.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline