Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2020, 17:47   #345
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 74 - 2037.V.10; nd; zmierzch

- Oki, mój post jest :> Termin do cz. 05.21. No to mniej więcej tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie:


Oddział A

- Faust 12/12
- Dunkierka 10/10
- Strauss 10/10
- Junior 10/10


Oddział B

- Law 10/10
- Ruben 10/10
- George 10/10


- Oki, to minęło ok 30 min. Tyle mniej więcej zajęło zebranie wszystkich wybranych xcomowców, krótki briefing ocb, spakowanie się i dojazd na wskazany adres.

- Przez ten czas z relacji Sama wynika, że pierwsze drzwi puściły i teraz szturmujący utknęli na czymś jeszcze ale nie widzi na czym dokładnie.

- Co do obu grupek no to jak w Twojej deklarce. Czyli Oddział A zmierza do wschodniej kamienicy by przedostać się z dachu na dach a Oddział B ma zamiar dostać się do centralnej kamienicy.

- Na dole, na ulicy, jest sporo samochodów i luźne grupki ludzi. Wygląda trochę jak gapie albo ci co czekają jak się rozwinie sytuacja na górze.

- W tej turze bym Cię prosił abyś uściślił co ze sobą zabierają na akcję xcomowcy. Jaki jest ich wygląd zewnętrzny, w co sa ubrani, co mają w łapach itd. No jaki właśnie jest ich wizerunek zewnętrzny. Bo to może wpłynąć na reakcję spotkanych BN-ów.

- No i w tej turze bym Cię prosił byś rozegrał akcję jak zamierzają postąpic xcomowcy. Zwłaszcza ci z Oddziału B.


---


- I chyba tyle na tą turę z mojej strony Gdyby coś nie było klarowne no to daj znać. A póki co zdrówka i czasu na rozrywkę życzę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline