Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2020, 11:41   #9
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Mam pytania:
1. Jakie jest tempo? Napisałeś szybkie, widziałem w temacie gry, że codziennie - znaczy tempo jest codzienne?
2. Ile minimalnie trzeba odpisywać w jednej deklaracji?
3. Czemu po prostu nie skasować tej postaci skoro ona tylko kłody rzuca pod nogi drużynie, gdy jest BN?
Tempo balansuje pomiędzy wpisami codziennymi, a co drugi, maksymalnie co trzeci dzień. Do tej pory udawało nam się utrzymywać wysoką częstotliwość dzięki obostrzeniom epidemiologicznym, ale liczymy się z tym, że można ona spaść po powrocie do normalnego życia. Nie stosujemy formalnych kolejek, wszyscy należymy do grupy na Messengerze i jeśli ktoś chce zarezerwować sobie czas na wpis, deklaruje to po prostu w komunikatorze i wtedy reszta czeka na posta albo pisze coś nie kolidującego z potencjalnym wpisem gracza. Messenger zapewnia nam w tej kwestii perfekcyjną płynność kontaktu.

Nie ma definicji minimalnego wpisu, ale jednozdaniowce na pewno nie wpłyną pozytywnie na klimat sesji, który dotychczas wypracowaliśmy. Trafiła mi się jako MG naprawdę zmotywowana i chętna do pisania drużyna i chciałbym ten poziom utrzymać.

Usunięcie Vadima jest jedną z opcji, ale rozgrywamy scenariusz, a nie sandbox - dlatego każda profesja wzmiankowana w oryginalnej rekrutacji jest bardzo ważna dla pozytywnego ukończenia przygody. Eliminacja fiksera bardzo by to zadanie utrudniła.
 
Ketharian jest teraz online