Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2020, 01:05   #583
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Imra myślała chwilę. Pozbycie się potwora mogło sprawić, że kultyści łatwiej się dostaną do drugiego obozu. Byli jednak tak blisko sprawcy tego wszystkiego, że nie była pewna czy żółci będą mieli czas się zebrać. Najwyżej zrzuci otoczkę kłamstwa jaką wokół siebie zrobili i poustawia tych wszystkich szaleńców po kątach. Nie było to może zbyt empatyczne, ale czy naprawdę ktokolwiek tu zasługiwał na empatię?

- Dobra. Idę przodem, ubezpieczajcie mnie. Umorli pilnujemy się wzajemnie. Jakby mnie to coś złapało to mi pomożesz i na odwrót. Kennick, może nie gryź tego? Od reszty wszelkie czary się przydadzą... Sadimie może od razu przyzwać tego orła?

Dając czas na przygotowanie się wszystkim Imra ruszyła do wyjścia. Nie zamierzała szarżować na ślepo. Z bułatem w ręce ostrożnie otworzyła drzwi rozglądając się za skrzydlatą istotą.
 
Asderuki jest offline