Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2020, 14:58   #72
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Nie tutaj - Tommy odparł krótko na pytanie Pantery. Poczuł się jednak zobligowany do udzielenia bardziej wyczerpującej odpowiedzi, dlatego po chwili dodał: - Dokształca się. Podobno na naukę nigdy nie jest za późno, co nie? - chłopak miał na myśli pobyt Franko w podziemiach uniwerku, ale równie dobrze można było zrozumieć, że olbrzym za czymś węszy. O'Connor nie miał problemu z dwuznacznością swojej wypowiedzi. Zresztą każda opcja była prawdziwa. - Tym razem robię i za przynętę i za pułapkę. A przynajmniej miałem robić. W każdym razie... Co sprowadza tu ciebie?


- Brak danych - odpowiedział Sierżant. - Diagnostyka systemów nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Wniosek: program diagnostyczny jest uszkodzony lub przeciwnik okazał się bardziej wymagający niż zakładał projekt budowy jednostki.

Po chwili milczenia mężczyzna kontynuował:

- Podczas misji zużyłem amunicję w liczbie: cztery naboje .45 ACP oraz trzydzieści naboi 10 milimetrów. Należy uzupełnić zapasy. Akumulatory naładowane w 75 procentach, jednak zgodnie z protokołem X-10, sugeruje się uzupełnienie energii.

Kolejna chwila ciszy oznajmiła koniec składania raportu. Sierżant jednak jeszcze nie skończył:

- Uzyskałem nazwisko zwierzchnika podejrzanych: Giovanni. Czekam na dalsze dyrektywy.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline