Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2020, 17:50   #323
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dziękuję wszystkim za grę a grało się niespodziewanie przyjemnie. Zwykle jestem wrogiem PVP horrorów i zabijania postaci ale tutaj zrobiłem wyjątek ze względu na MG i nie żałuje bo udało się zupełnym przypadkiem wzbogacić historie jednej z moich ulubionych postaci

Bardzo Lovecraftowsko to wyszło bo w uniwersum Mitów najlepszym losem jaki może spotkać badacza tajemnic to szaleństwo. Przejście przez Kosmiczną Bramę tłumaczy czemu mu się mózgownica poszatkowała a przeżył pewnie tylko dlatego że był rozdwojony podróżą w czasie :P tylko skąd zestaw umiejętności technicznych ? Pewnie zastaw w pakiecie z szaleństwem i wpływ podróży kosmicznych.

Jakoś tak w trakcie sesji pomyślałem że to byłoby dobre zakończenie dla postaci bo wizualnie Andrew i Norbert wyglądają bardzo podobne i retroaktywnie tłumaczy obsesje Złomoklety na punkcje przeniesienia świadomości w Odmętach podświadomie próbował uzyskać to co stracił

Anonim myślałem żeby napisać to wcześniej i pewnie napiszę w notace profilowej o ile kiedyś się za nie zabiorę.

Zawsze robisz na mnie wrażenie swoją pomysłowością i nieszablonowym myśleniem bierzesz naprawdę zużyte klisze settingi parodie (Żul Zaciemniene, Pokethulu ) czy rzeczy typu planszówkę lub koncept nawiedzonego domu i robisz z tego niesamowite wypełnione emocjami i treścią. Jednocześnie masz przy tym niesamowite poczucie humoru przaśno - ironiczne ze szczyptą memów.

Nie chciałem tego pisać wcześniej żeby nie było że się podlizuje MG ale takie przemyślenia przyszły mi do głowy przy okazji dyskusji o sesji w komentarzach
 
Brilchan jest offline