Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2020, 11:42   #5
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
1. Mniej więcej 3 dni od mojego posta, ale czym szybciej tym oczywiście lepiej. W przypadku nieobecności gracza postaram się NPCowac ich postaci.
2. Co masz na myśli przez "poziom trudności"? W kontekście growego Residenta rzekłbym że Normal, w kontekście sesji głównie storytellingowej - ciężko określić. Raczej płynny i zależny od zachowania graczy.
3. Nie wymagam kartki A4 co post. Wiadomo że głównie będziecie się mierzyć z zagrożeniami, więc pisanie miliona barwnych opisów na temat 2 zombie w korytarzu, 10 razy pod rząd jest niemożliwe i wręcz nudne. Twoje posty w zlinkowanej przygodzie są myślę optymalnej długości, generalnie natomiast zdaje się w tej kwestii na inwencję graczy. Jeśli postawie was w sytuacji w której nie da się za wiele odpisać, to wiadomo że nie będę też tego wymagał, a tak być może w przypadku starć.
4. W pierwszym poście informowałem że mamy do czynienia z naszym, realnym światem, tyle że w roku 1998 i z korporacją Umbrella. Ergo, doprecyzowując: wszelkie postaci "fantasy" i "s-f" z miejsca odpadają. Twój wojownik, jakkolwiek interesujący, nie za bardzo pasuje mi na przypadkowego cywila w świecie opanowanym przez zombie. O walce wręcz z nieumarłymi nawet nie wspominając. Zależy mi na zachowaniu realizmu naszego świata, z tą tylko różnicą, że w czasie apokalipsy zombie. Nie chciałbym tutaj ukracać "twórczych" zapędów graczy w kwestii tworzenia postaci, ale jednak preferowani są zwykli śmiertelnicy, o być może nietypowych charakterach czy motywacjach, ale jednak nadal - zwyklaki.

Jeśli chodzi o Twoje propozycje - zostawiam dowolność w tej kwestii, z tym tylko zastrzeżeniem że wolałbym uniknąć kalek typu Shaun, ewidentnych wariatów (Joker) czy postaci z naszego realnego świata (Bin Laden), ktore mogłyby trochę psuć klimat. Apeluje o realizm i umiar, oraz dobre uzasadnienie motywacji, zachowania i umiejętności postaci w jej historii
 
Corpse jest offline