Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2020, 15:50   #25
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
-Dawno nie widziałam takiej niekompetencji operacyjnej, nonszalancji i głupoty - tyrada Marchand trwała już jakiś czas. Varn zauważył, że jak sie wkurza, to jest całkiem sexi. -Wyjście na miasto, do jakiejś podłej speluny i nielegalna gra hazardowa? Tak zachowują się agenci Ordo Hereticus? Chcieliście się pobawić, co? I czy dobra zabawa jest nierozerwalnie związana z alkoholem?
-Nieprawda
- przerwał Varn - Nie muszę się dobrze bawić, żeby pić alkohol
Marchand rzuciła podwładnemu spojrzenie, które mogło zabić. -A co sobie myślałeś wymachując bronią w cywilnym przybytku? I po co tam w ogóle lazłeś? Żeby kantować podczas pokera?
-Ja oszukiwałem, oni oszukiwali. Czyli w sumie graliśmy fair
- Varn podsumował rozgrywkę.
-Żeby mi to było ostatni raz. Od teraz żadnego wychylania się. Trzymajcie głowy nisko i nie wyróżniajcie się z tłumu. Czy to jasne?
-Mnie pasuje, szefka.
-Odmaszerować!

Mężczyźni wyszli z pokoju Marion i przeszli do salonu. -Chyba na mnie leci - powiedział Varn do kleryka.

Varn wpakował się na przednie miejsce Land Cruisera, aby mieć lepszy widok na okolicę. I na Marchand, ma się rozumieć. Robił za pilota, oglądając projekcje holograficzne otaczającego terenu. Niby mieli geolokalizację, ale ona nie zastępowała sprytu, wzroku i zdrowego rozsądku. Starał się nawiązać rozmowę z Marion i w dość niewybredny sposób ją zbajerować, pytając ją o to jak wygląda szkolenie w Adepta Sororitas i czy dużo tam mają konkretnych lasek. Interesowało go też dlaczego jest takim twardym dowódcą i czy lubi mieć pod sobą mężczyzn. Z zaproszenia na wspólny wypad na jakąś strzelnicę aby poćwiczyć oczy i ręce nie skorzystała. Ale Varn łatwo się nie poddawał.
 

Ostatnio edytowane przez Azrael1022 : 20-05-2020 o 19:21.
Azrael1022 jest offline