Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2020, 23:31   #68
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Jane wzruszyła obojętnie ramionami, kiedy Jacqueline odwróciła się na pięcie i zniknęła w taksówce, którą przyjechała. Po co w takim razie w ogóle się kłopotała? I co chciała pokazać tym teatralnym fochem? To były pytania, na które Jane niekoniecznie szukała odpowiedzi, ale które przez chwilę ją zastanowiły i trochę rozbawiły.

- Łazienka była dobrym pomysłem, kiedy byliśmy w środku - odparła w końcu na propozycję Daniela. - Teraz na to trochę za późno, ale mogę udać, że zostawiłam w środku torebkę! Masz, trzymaj.
Jane wręczyła swoją torebkę Danielowi. Spodobał jej się szalony plan Daniela, tak więc zamierzała z niego skorzystać. Kiedy już uda jej się przekonać strażnika, że powinna koniecznie wejść do środka w celu odzyskania torebki i jej wielce cennej zawartości, zamierzała uchylić okno dla Daniela.
 
Pan Elf jest offline