Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2020, 22:53   #346
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 75 - 2037.V.10; nd; zmierzch

- Oki, mój post jest :> Termin do cz. 05.28. No to mniej więcej tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)


Omówienie:


Oddział A

- Faust 12/12
- Dunkierka 10/10
- Strauss 10/10
- Junior 10/10


Oddział B

- Law 10/10
- Ruben 10/10
- George 10/10


- Oki, to minęło ok 10 min. Akurat by obie grupy przeszły na górne kondygnacje obydwu kamienic.

- Co do Lawa to im wyżej tym głośniej. Ale pewnie wszyscy biorą ich za kolejnych protestujących więc jak do tej pory nikt im nie przeszkadzał ani nic takiego. Udało im sie dojść w okolicę pierwszych wyłamanych drzwi.

- Co do uzbrojenia tłumu to takie "cywilne". Czyli czasem ktoś ma jakąs klamkę czy shotgun. Ale głównie to siekiery, bejzbole, maczety, noże albo i pięści. Głównym uzbrojeniem tłumu jest sam tłum i liczebność.

- Co do samej atmosfery no to nerwowa. Jak na demonstracji czy czymś takim. Pi x oko jak w poście. Czyli oskarżenia lecą pod adresem gospodarzy jedne za drugim. Pewnym cieniem kładzie się władztwo Alvareza nad okolicą.

- Efekt nieprzewidziany to utrata łączności wewnątrz budynku. Oddział B nie ma łączności z pozostałymi ani ci z Oddziałem B. Nawet jak coś słychać przez radio to tak tnie, że nie da się zrozumiec ocb. Widocznie jest coś w budynku lub pobliżu co działa jak EMC i zakłóca łączność.

- Póki skanerzy są przy rozwalonych drzwiach to chociaż Law ich widzi przez okna. Jak wejdą w głąb, za zakręt no to on też ich straci z oczu.

- Co do Oddziału A to bez przeszkód wylądował na dachu budynku centralnego. Więc są już we czwórkę w komplecie. I w swojej turze już też możesz uznać, że zaczyna im szwankować łączność.

- Oddział A jest "na szturmowo" więc z daleka czy w przelocie, póki nie widać emblematów X-COM łatwo ich uznać za jakichś szturmowców. Oddział B jest "w cywilu" więc no jak na razie cywile traktują ich jak kolejnych cywili.

- No i w tej turze bym chciał wiedzieć co porabiają xcomowcy. Spokojnie możesz posterować trzema grupkami (A, B i Sam).



---


- I tyle z mojej strony na tą turę Jakbyś miał jakieś pytania czy coś było niejasne no to pisz śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline