Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2020, 13:08   #191
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, myślę, że wszyscy już wystarczająco odpoczęli i możemy popchać fabułę przygody dalej. Zalogowałem się dzisiaj w doku, dokończyłem scenę rozmowy seneszala z Amielią oraz rozmowy seneszala z Belittą. Jeśli graczki mają czas i ochotę, zachęcam je do wrzucenia odpowiednich postów do wątku fabularnego.

W doku jest jeszcze otwarta scena spotkania Bellity z Ramirezem - proponowałbym jeszcze jej nie wrzucać (na zasadzie łączenia ze spotkaniem Christo-Belitta w jednym pliku). Zrobimy może tak. Lua edytuje swoją rezerwację umieszczając tam odpowiedni tekst. Następnie Aiko umieści w wątku post ze spotkaniem Bel-seneszal. Następnie ja napiszę krótki tekst o poczynaniach seneszala (zalecenia dla szpiegów schodzących na stację). Następnie albo Aiko albo Mi Raaz wrzucą do wątku post z ich spotkania, gdy opis już zostanie dokończony.

Kiedy to wszystko będzie gotowe, chciałbym przejść z fabułą od razu do wejścia w progi pałacu dynastii Chorda. Wszystkie kwestie techniczne (wybór strojów, obstawy, maski dla rzekomej Winter etc proponuję omówić w wątku z komentarzami, aby nie wydłużać już chwili przejścia do kolejnego punktu zwrotnego scenariusza).

 
Ketharian jest offline