Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2020, 11:05   #94
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Stop It's Droid Time!

CZR-9 włączył protokoły cichego zabójcy. Jego długie nogi delikatnie i cicho poruszały się po podłożu, włączył pole maskujące które zrobiło z niego rozmazaną prześwitującą masę i otworzył szerokie drzwi do sali konferencyjnej. W tym samym czasie Draug i Kelsan przywarli po obu stronach wejścia, żeby w razie czego dać wsparcie ogniowe. Droid zabójca znalazł się za jednym żołnierzem i potężnym ciosem na odlew uderzył go w hełm. Mężczyzna poleciał w bok o dobre parę metrów i zamarł martwy a spod czerwonej stali chroniącej głowę wyciekła jasna krew. Niestety taki szybki ruch wyłączył pole maskujące. Pozostały przy życiu buntownik krzyknął przerażony i poleciał ręką do kabury z automatycznym blasterem Westara. Jednak CZR-9 nie dał mu szans. Chwycił rękę, która sięgała po broń i szarpnięciem wyrwał ją z stawów. Ryk przeszedł całą salę, a potem droid Czerki chwycił mężczyznę za szyję i unosząc go metr na ziemią powiedział nieco wesołkowatym tonem konstruktu osobowości płatnego zabójcy z dolnego Nar Shaddaa.

-Mój drogi, myślę że przekonam Cię do współpracy. Chłopaczki chodźcie tu, jestem kiepski w zadawaniu pytań a ręką mi cierpnie jak trzymam tak długo tego fiuta.

Jeden z dwójki żołnierzy leży martwy z rozwaloną głową. Drugi jest trzymany za szyję na ziemią przez CZR-9. Kelsan i Draug spokojnie mogą wejść i przesłuchać żołnierza, gdzie jest centrum łączności.



 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 28-05-2020 o 11:26.
Pinn jest offline