Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2020, 21:18   #247
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Lee miał problemy żeby się skupić na wszystkim, co się dzieje przyjął szajka witaminowego, którym spłukał resztki plackowatej paciai na wszystkie teksty Dicka odpowiedział krótkim komputerowym:
"Dzięki. Zrozumiano Panie Doktorze"
Frustrowało go otępienie ciała i umysłu zamierzał się słuchać zaleceń i odpuścić pobudzacze.

Potem przyszedł Vadim znów się rozgadali GearHead nienawidził własnej słabości i bycia traktowanym jak dziecko! POTRZEBOWAŁ przebić się przez własne otępienie żeby udowodnić sobie oraz reszcie, że wciąż jest przydatny dla sprawy!

Wciąż czuł jakby był obtoczony w wacie szklanej jednak ZMUSIŁ się, aby przebić się przez ten stan i zabrać głos elektronicznie i dla ułatwienia w podpunktach:

Cytat:
1. Co do tych lekarzy nie mam zdania nie byłem obecny duchem a jedynie ciałem. Warto się zabezpieczyć oni też na pewno się zabezpieczają jak mówi stara mądrość liczmy na najlepsze będąc gotowymi na najgorsze.

2. Nikt mnie nie musi pilnować Sid jedź z Vadimem załatwić samochód, bo jest wyraźnie skacowany to, że auto jedzie do naprawy nie znaczy, że macie po drodze rozbijać się o latarnie jak kurwy na nocnym patrolu.

3. Zajmę się rozstawieniem kamer założę na mordę maskę żeby nie straszyć okolicznych żuli potrzebuje się przewietrzyć.

4. Napiszę do Overdrive w sprawie promocji kefiru już wczoraj dałem jej znać, że jest ta sprawa, więc coś tam po sieci już leci, ale dam jej znać żeby popędziła farmy botów itp.

5. Co do tego neseserka, który podobno jest komputerem jestem rozdarty: Ten jebnięty, RoboKorp ściskał go jakby był zrobiony kurwa z platyny i chciał buchnąć nam auto żeby uciec przed pościgiem dalej to mi się urwał film... Na mój rozum to pewnie jakieś wykradzione dane, wojna szpiegostwa przemysłowego pomiędzy Korpami. Kusi mnie żeby to po prostu wypierdolić z molo i niech sobie szukają. Z drugiej strony wcisnął nam to do samochodu, więc pewnie przyjdą szukać jak nie będziemy mieć karty przetargowej to nas sprzątną profilaktycznie.

6. Ta klatka Faradaya to taka prosta profilaktyka spróbuje zrobić domowy zagłuszać z mikrofali, choć boję się dotykać takiej bomby jak Korpo Komp w moim obecnym stanie to raczej nie mam czasu siedzieć na dupie i pachnieć.
Komórka skończyła swą elektroniczną przemowę a Arthur wpatrywał się w reakcje kumpli.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-05-2020 o 21:28.
Brilchan jest offline