Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2020, 14:59   #11
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
czy heroicznemu to nie wiem, bardziej bym powiedział, że nadgorliwemu, niemyślącemu, łamiącemu prawa obowiązujące w świecie.
Sam nigdy nie stosowałem "ochronki" dla graczy niezależnie od systemu czy to były Kryształy Czasu / WH / DnD / CP czy też system autorski w który graliśmy. Grając każdy wiedział, że MG nie będzie koloryzował wydarzeń aby gracze wyszli obronną ręką jeśli w problemy wpakowali się na własne życzenie przez głupotę no ale to jak pisałem wszystko do ugadania przed sesją aby nie było zaskoczenia, że nagle każdy strażnik miejski to zbrojny x poziomu tak samo orki :P
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem