Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2020, 20:04   #34
killinger
 
killinger's Avatar
 
Reputacja: 1 killinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputację
- O kurczę... co to do cholery było. Prywatna firma odwala robotę federalnych? Korporacja farmaceutyczna blokuje miasto w którym szaleje "wścieklizna"? W każdej drogerii leżą tony medykamentów z ich logo, na liście Forbesa są w ścisłej czołówce, srają kasą - Valerie zamilkła, gonitwa myśli w jej głowie zakończyła się wyartykułowaniem stanowczych wniosków - A teraz mają swoje prywatne miasto. W którym robią pewnie to co sobie chcą bez żadnego nadzoru. Na przykład bawią się genetyką, zamieniając zwykłą wściekliznę w coś potwornego.

Może rzucała oskarżenia bez potwierdzenia, ale to kleiło się w logiczną całość. Kordon bezpieczeństwa wokół miasta rozstawiony przez rekiny biznesu, tak jakby to był ich prywatny folwark. Tak jakby sto tysięcy ludzi było ich własnością, jak flotylla odrzutowców czy tysiące służbowych aut. Amerykański styl życia przegrywał tu wyraźnie z modernistyczną odmianą faszystowskiej dyktatury.

- Ta małpa w masce powiedziała o kwarantannie. Wiecie że to bilet w jedną stronę? Powiem szczerze, że moje motywacje nie są dość silne by wchodzić w paszczę lwa... ale skoro już przekroczyliśmy bramy kordonu sanitarnego, to chyba już bez znaczenia, nie mamy wyboru. A ja po prostu boję się. Przeraża mnie ta łuna, mam ściśnięte gardło na samą myśl o tym, że spotkamy w mieście więcej takich poczwar jak te przy stacji benzynowej. Wiecie jednak co jest najgorsze? Że to pewnie wina tej firmy. Nie istnieją tak grube przypadki. W dodatku pewnie wszystko będą tuszować, może nawet skutecznie.

Patrzyła przez okno na migające w ciemności kształty rozświetlane pomarańczowym blaskiem nieodległej pożogi.

- Czy nie byłoby rozsądne, żebyśmy szybko załatwili swoje sprawy, a potem znaleźli coś co pogrąży tych dupków z firmy Umbrella?
 
__________________
Pусский военный корабль, иди нахуй
killinger jest offline