Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2020, 20:28   #35
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Jack milczał chwilę ważąc w głowie różne odpowiedzi.
-Valeri… Mam pracę. Tak wiem że wyjebało szambo. Ale jeśli się nie stawię na posterunku to więcej ludzi zginie. Nie mogę bawić się w prywatnego detektywa. – Milczał jeszcze przez chwilę. W końcu słowa, które tak mu ciążyły padły same.
-To trwa w sumie od 20 maja. Wtedy trafiliśmy na pierwsze rozszarpane zwłoki. To był 20 letni mężczyzna. Wyłowiliśmy go z rzeki. Później do końca czerwca mieliśmy doniesienie o „białych ludziach” w górach Arklay. Nie uczestniczyłem w tym, ale podczas akacji zaginął jeden policjant, mój kolega, a dwóch zostało pogryzionych i przewiezionych do szpitala w Raccoon General. Nigdy stamtąd nie wrócili. Potem był wybuch w lesie w Arklay, który zniszczył cały budynek z podziemnym kompleksem. Uczestniczyłem w zamknięcie dróg dojazdowych do gór Arklay. Takim miałem rozkaz. Od tego momentu był już spokój i nie było kolejnych zgłoszeń. Myślałem, że tak zostanie. Od września… Zaczęły się przypadki w obrębie Raccoon City. To jest wszystko co wiem.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 31-05-2020 o 20:32.
Rot jest offline