Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2020, 22:50   #2
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Jak napiszę coś głupiego, albo zadam głupie pytanie to proszę o wybaczenie - jestem dość zmęczony, ale temat mnie tak zainteresował, że zacząłem się wczytywać.

Przydałoby się większe wyjaśnienie z tymi umiejętnościami - na zasadzie jak mam rozumieć 1 punkt, jak 3, a jak 5. Czy 1 oznacza, że postać jest lebiegą w tej dziedzinie?
Jeśli tak, to obawiam się że postaci będą wyjątkowo niekompetentne. Biorąc pod uwagę ile jest umiejętności, a ile można jeszcze tak naprawdę dodać (ot, choćby heraldyka i wiele innych), 15 punktów wydaje się małą ilością.


Nie chcę być czepialski czy coś, ale mnie ranga "Generał" w kontekście takich quasi-średniowiecznych wojsk zawsze wytrąca z klimatu, bo bardziej kojarzy mi się z późniejszymi armiami, wyposażonymi już w broń palną. Nie wiem, może tylko ja tak mam, ale osobiście do takich armii pasuje mi bardziej na przykład taki konetabl. Aaaale to w gruncie rzeczy kwestia preferencji.
 
Bardiel jest offline