Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2007, 22:12   #34
Seswath
 
Reputacja: 1 Seswath nie jest za bardzo znany
Kiver dawno już zrezygnował z rozmowy. Czuł, że zgadza się na tą misję tylko z powodów finansowych.
- Muszę zebrać informacje. Jakiekolwiek. Gdzie sypia, z kim sypia, co i gdzie je, gdzie lubi przebywać... tylko jak? Upić jakiegoś bywalca karczmy i nawiązać z nim luźną gadkę? w końcu dotknie władcy tych terenów... ech a może wysłać tego... - Najemnik spojrzał w kierunku Ildurna. - ...maga? Włamałby się do zamku i tymi ... swoimi czarami wydobyłby informacje ze służby, albo dowódcy jego straży? Chyba nie warto się udzielać. - powiódł wzrokiem po pozostałych. - Po prostu poczekam na propozycje innych

-Myśleć? To drowy umieją myśleć? - zadrwiła - Popieram pomysł rozdzielenia się, i myślę, że zdobyć informacje powinnam iść ja i Kiver, bo jesteśmy chyba jedynymi inteligentnymi osobami z tego grona. A poza tym do tego trzeba wykazać się wrodzonym sprytem - uśmiechnęła się złośliwie - I o kiedy to szczury dostają pieniądze?
- Dzięki Ci pani za pochlebstwa, ale skąd u licha znasz me imię?- Zanim Xania zdążyła odpowiedzieć, usłyszał słowa Imbriel.

-Taak, każda informacja jest ważna
- Magu? - nie wierzył, że to robi, nie wierzył, że te słowa wydobywają się z jego ust, nie wierzył, że jest do tego zdolny. - Czy dysponujesz jakimś... zaklęciem, którym mógłbyś wyciągnąć informację z kogoś? A potem najlepiej usunąć to z jego pamięci? Myślę, że warto brać informację, z ludzi, którzy są blisko naszego możnowładcy. Oczywiście, gdy już będziemy wiedzieli jak się do nich dostać. - wypowiadając ostatnie zdanie spojrzał w oczy Imbriel, miała zabawne oczy.
 
Seswath jest offline