Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2007, 23:03   #36
picollo
 
Reputacja: 1 picollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodze
-Myśleć? To drowy umieją myśleć? - zadrwiła - Popieram pomysł rozdzielenia się, i myślę, że zdobyć informacje powinnam iść ja i Kiver, bo jesteśmy chyba jedynymi inteligentnymi osobami z tego grona. A poza tym do tego trzeba wykazać się wrodzonym sprytem - uśmiechnęła się złośliwie - I o kiedy to szczury dostają pieniądze?

-Cóż pani wysokie masz mniemanie o sobie, sądząc, że jesteś jedną z dwóch inteligentnych osób tutaj. Ale takie zadufanie w sobie często świadczy jeno o własnym ograniczeniu. I mówisz od kiedy szczury dostają pieniądze. Przypomnij sobie tego strażnika w głównej izbie, i nie tylko jego. Jak widzisz, szczury też mogą zarabiać.

- Czy dysponujesz jakimś... zaklęciem, którym mógłbyś wyciągnąć informację z kogoś? A potem najlepiej usunąć to z jego pamięci? Myślę, że warto brać informację, z ludzi, którzy są blisko naszego możnowładcy. Oczywiście, gdy już będziemy wiedzieli jak się do nich dostać. - wypowiadając ostatnie zdanie spojrzał w oczy Imbriel, miała zabawne oczy.

-Ooooo.. To jednak chcesz się wesprzeć magią? Wydawało mi się, że jej nie... lubisz-Zwrócił się do Kivera- Choć raz użyj tego swojego rozumku. Jeśli mówię, że ja pójdę zbierać informacje, to znaczy, że dam sobie radę. A jak, to moja sprawa. Moja, i Mortisa- powiedział, a w tym samym momencie kruk zakrakał, jakby rozumiał co się do niego mówi.

- Póki co, po prostu jedźmy tam.Równie dobrze reszty możemy dowiedzieć się na miejscu. Skoro ten elf nic więcej nam nie powie.Ja bardzo lubię niespodzianki.

-A ty pani bardzo wczuwasz się w rolę przywódcy, nawet za bardzoA osoba, która "lubi niespodzianki" jest zbyt nieodpowiedzialna, by być przywódcą.-Odwrócił się do całej reszty.
-Jeśli mamy współpracować, to powinniśmy wiedzieć w czym każdy z was może pomóc. Ja jestem magiem, to już wiecie, a w czym mogę pomóc? praktycznie we wszystkim, oprócz walki wręcz. Ale przecież nie mamy zamiaru zabijać ich w otwartej walce, prawda?- Więc poczekajmy Imbriel, i dowiedzmy się więcej. Jeśli nie o nich, to o nas
 
picollo jest offline