Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2020, 14:25   #267
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Lee cieszył, się że sprawa z zębami załatwiona choć wkurzało go że dalej nie mógł gadać w ruch znów poszedł smartfon z appką "Pismo - Mowa":

- Jak dla mnie opcja z Rogerem odpada nie ufam dziadowi to jeden z tych co uważa się za lepszego od nas i tego nie ukrywa nie pójdzie na układ. Najchętniej bym wrzucił ale sądzę że i tak jesteśmy umoczeni. Mogę próbować zbadać co tam jest a zawartość sprzedamy z zyskiem jakieś korporacji ale wciąż się czuje chujnie od tych leków trochę się boję tego dziś ruszać bo pewne naszpikowane jakimiś auto - kasownikami czy innymi pułapkami ale jak chcecie mogę spróbować - Wypowiedział się technik głosem z komórki.

- A czy rozsądnie spławiać Pana Lao jak mieliśmy mu opylać kefir ?- Spytał.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-06-2020 o 14:30.
Brilchan jest offline