Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2005, 00:25   #25
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Fistusku wtedy mnei nie było jeszcze na świecie, kiedy Wy to pisaliście Ale tak poważnie, to ja pamiętam drugą rozmowę na ten temat, która też spełzła na niczym...

A wszystko przez to, co Sayane i Diabeł tu wypisują... Starości im się zachciewa, dziatek chowają tuziny i wogóle "bo tutaj jest, jak jest, po prostu"

Ale tak poważnie mówiąc, ja wiem, co znaczy mieć brzydką kupę pracy, zaległości i terminy na przed wczoraj, nie mieć czasu, pieniędzy albo wreszcie przekopane w domu jak w ogródku z burakami, ale fakt faktem, że "Dla chcącego - nic trudnego". Wiem po sobie, że jak mi na czymś zależy jak jasny gwint i zdarza się to niezwykle rzadko, to nie ma takiej opcji, żebym tego nie osiągnął... Wyjdę z siebie stanę obok, będzie mnie dwóch i jeden pojedzie na zjazd :P

Słowem: ale się postarzałem, tak z 50 na karku mi ciąży... :/

Pozdrawiam: Dziadek Hoodzik
 
Hood jest offline