Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2020, 09:10   #3
BoYos
 
Reputacja: 1 BoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputację
Ja postaram się krótko: jestem chyba jednym z weteranów gier u Anonima i tym razem również się nie przejechałem. Całość sesji zaplanowana ciekawie, widać, że byłeś dobrze przygotowany.

Tym samym dziękuję za postać Glana. Fantastycznie mi się odgrywało postać, która nie rozumiała całej tej szopki z nawiedzeniem. Starałem się wczuć w postać, co przypłaciłem szybkim zgonem, ale może tak było lepiej.

Tutaj pojawia się delikatna uwaga w stronę współgrających, trochę wyjaśniająca zachowania Glana podczas gry: żadna z osób nie starała się mu nic powiedzieć, większość dyskutowała między sobą, zapominając, kto co widzi. Stosowałem zasadę, że to co dla Glana to czytam - resztę odpisów pomijałem. Tym samym przed śmiercią, moja postać (przedostatni odpis) była kompletnie zagubiona. Z jednej strony myślał, że Staszek jest zdradzany, z drugiej biegał z jednego miejsca do drugiego i nikt mu nic nie wyjaśniał. Trochę się nie dziwię, bo jednak kto chce gadać z gangsterem, jednak to taka ogólna dygresja.

Ogólnie bawiłem się dobrze jak zawsze; cieszy mnie, że humor Cię Anonimie nie opuścił. Już dawno tak się nie śmiałem, wklejając filmiki z youtuba pod konkretne zachowania.

Mam nadzieję, że w następnej sesji uda się u Ciebie zagrać.
 
BoYos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem