Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2020, 17:14   #792
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Z moich przemyśleń jako gracza, Phil. Twoje sugestie co do działania postaci są skierowane do graczy. A powinny do BG.
Scenariusz miał być głównie o pladze, waszej chorobie i próbie ratowania swojego życia. Wydawało mi się, że bohaterowie dostali dość informacji o swoim stanie i powadze sytuacji, najwyraźniej się myliłem.

Weźcie pod uwagę, że to cała kampania, i nie wszystko wyjaśni się od razu. Przyjmuję do wiadomości, że na razie jesteście pogubieni, spróbuję to naprostować, a to oznacza zmianę planów mg. Kończymy tom II zaraz i spróbujemy inaczej.

Trochę mi czas ucieka z różnych powodów, na razie odpis bez pchnięcia akcji do przodu. Wydaliście po 1PP, zdrowi będziecie, i dostaliście kolejny wątek, który na razie nic wam nie powie. Poproszę tylko o krótkie odpisy z reakcją na uzdrowienie, potem dam post końcowy.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline