Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2020, 21:18   #78
killinger
 
killinger's Avatar
 
Reputacja: 1 killinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputację
- Nie wyjedziemy z miasta. To niemożliwe. Wylotówka na zachód, na międzystanową była zablokowana profesjonalnym kordonem. Barykady, wojskowa broń, dobrze zorganizowane żołdactwo. Nie podejrzewam, że to była przypadkowa i jedyna blokada. Stawiam dolary przeciw orzechom, że każda droga ucieczki pilnowana jest przez najemną armię korporacji Umbrella. Pewnie wiecie to lepiej niż ja, ale ten koncern jest na tyle bogaty, że w jakiejś mierze sprywatyzował to miasto. Przyjaciółka pisała mi o tym. Podejrzewam, że to co się tu wyrabia, to ich wina. Na pewno nie będą chcieli chwalić się światu, jaki to burdel urządzili w mieście.

Zamilkła na chwilę, po raz pierwszy żałując, że nie odpuściła wyprawy po Laurę po okropnych wydarzeniach na stacji benzynowej.

- Nie chcę decydować za innych, ale my wybraliśmy inny kierunek ucieczki. Malvolio, Jacku... zabierzemy ich tam ze sobą?
 
__________________
Pусский военный корабль, иди нахуй
killinger jest offline