Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2005, 12:08   #27
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Sayane...
Patrz jaki się z Ciebie zrobił strażnik nagle... A inni burżuje sobie rangi nabijają... (zwłaszcza na Polanie Centaurów) :/ Ja już nie powiem, kto tu pisze jednolinijkowe posty...

Cytat:
Napisał Sayane
Ja nic nie obiecuje w kazdym razie
A to a propos czego?!

Swoją drogą, mogłabyś coś napisać od siebie, np.: jak Ty widzisz starzenie się czy nazwijmy to ładniej: dorastanie i RPG czy innego rodzaju zabawy... Bo podsumowania niewiele wnoszą, a często ucinają temat - bo skoro napisano podsumowanie, to nie zostało już nic do powiedzenia. A ciekaw jestem Twojego zdania, Twoich spostrzeżeń oraz Twoich w tym zakresie przemyśleń...

Swoje poglądy już prezentowałem, ale powiem jeszcze - ku pokrzepieniu - że mam znajomego, który uparcie deklaruje (zobaczymy jak to będzie) że nawet jak będzie już miał żonę i dzieci, to 1/tydzień, 1/2 tygodnie żeby się waliło, paliło czy nawet ziemią trzęsło, na RPG czy inne spotkanie z kolegami znajdzie i czas i miejsce

I tym oto optymistycznym akcentem zakończę mojego posta.
 
Hood jest offline